آخرین مقالات
روانشناسان

فقط 2000 تومان
فروشگاه آزمون‌های روانشناسی


خدمات
:: فروشگاه آنلاین آزمون‌های روانشناختی
:: اجراي آزمون براي سازمانها
:: تبليغات
::منابع آزمون كارشناسي ارشد1
::منابع آزمون كارشناسي ارشد2
::منابع آزمون كارشناسي ارشد*جديد
::منابع آزمون كارشناسي ارشد مشاوره 92-93
::منابع كنكور كارشناسي ارشد روانشناسي باليني 93-92

چهل لذت رایگان در دنیای ما
بازديدكنندگان
ravanshenasan.com Webutation

Locations of visitors to this page

Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
دامنه هاي ديگر
www.ravanshenasan.ir
www.ravanshenasan.net
www.psychologists.ir
www.rawan.ir
www.9092301434.ir
www.9099070319.ir
روانشناسان.ايران
پیوندها


مشاوره روانشناسی خانواده ازدواج تلفني
خبر

مشاوره ازدواج - مشاوره خانواده - مشاوره پس از ازدواج - مشاوره تحصيلي

مشاوره مقابله با اضطراب استرس افسردگی

*********
شما مي توانيد با شماره 9099070319 از طريق خطوط تلفن ثابت سراسرکشور از خدمات مشاوره روانشناسي مشاورین متخصص و با تجربه روانشناسی پایتخت استفاده كنيد.

شماره تماس از استان تهران و سراسر کشور: 9099070319

شماره تماس از استان تهران : 9092301434

هر روز و ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 10 شب در صورت عدم پاسخگویی لطفا در زمان دیگری تماس بگیرید.

*** پرداخت هزينه 2 ماه بعد با قبض تلفن ***

در صورت شنیدن پیغام خطا از دگمه شماره گیری مجدد(Redial) استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه متن مراجعه فرمایید

.

دیدار نوروزی
انجمن ها و گروههاي روانشناسي
دیدار نوروزی هیات مدیره انجمن روان شناسی ایران مشترک با انجمن های بالینی ایران، مشاوره ایران و روان شناسی اجتماعی ایران با  همکاري کارگروه روان شناسی و علوم تربیتی خانه اندیشمندان علوم انسانی و گروه تاریخ و هویت روان شناسی انجمن روانشناسی ایران ساعت  8.30 روز 28 فروردین در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در خیابان ویلا (استاد نجات الهی ) نبش خیابان ورشو، پارک ورشو  برگزار خواهد شد. در حاشیه این برنامه دیدار با  فرزانگان و برگزاری انتخابات گروه تخصصی روان کاوي، روان سنجی و روان شناسی کودکان استثنایی نیز انجام خواهد شد.
روابط عمومی انجمن روانشناسی ایران
http://iranpa.org/portal/default.aspx?tabid=442&ArticleId=803
سال 1393 بر شما مبارک باد
خبر
جناب آقای دکتر مرتضی نصفت دارفانی را وداع گفتند
خبر
همه از اوییم و به سوی او باز می‌گردیم
با کمال تاسف و تاثر، اطلاع حاصل شد که جناب آقای دکتر مرتضی نصفت، استاد پیش کسوت و بازنشسته‌ی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، که جامعه‌ی روانشناسی وی را بیشتر با آثار و آموزش‌هایش در آمار و روش تحقیق می‌شناسند دارفانی را وداع گفتند.
سایت روانشناسان، فقدان این استاد نام‌آور را که شهره‌ی دقت علمی بودند به خانواده‌ی ارجمندشان و نیز جامعه روانشناسی کشور تسلیت عرض می گوید.
شایان ذکر است بر اساس اطلاع واصله، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران در نظر دارد روز سه شنبه 20 اسفندماه ساعت 11:30 در محل نمازخانه دانشکده یادبودی برای این استاد فقید برگزار نماید.
دکترعلی اکبر شعاری‌نژاد، استاد برجسته روان‌شناسی درگذشت
خبر
دکتر علی‌اکبر شعاری‌نژاد، استاد و محقق برجسته رشته روان‌شناسی، دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرنگار «آموزش و پرورش » ایسنا، دکتر علی‌اکبر شعاری‌نژاد درسال ۱۳۰۴ در شهر تبریز متولد شد. وی در سال ۱۳۳۴ فارغ التحصیل رشته فلسفه و علوم تربیتی از دانشسرای مقدماتی شد و تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه تهران سپری کرد؛ در سال ۱۳۴۷ فارغ التحصیل شد و در همان سال تدریس روان‌شناسی در دانشسرای مقدماتی را به عهده گرفت و مجله «معلم امروز» را راه‌اندازی کرد.

مرحوم شعاری نژاد تدریس درس‌های روان‌شناسی رشد، روان‌شناسی یادگیری، ادبیات کودکان و روش‌های تدریس را به عهده گرفت که در ایران چندان سابقه‌ای نداشت و به مرور یادداشت‌های خود را در درس‌های مورد اشاره گردآوری کرد و به صورت کتاب درآورد. به این ترتیب شاید نخستین کسی بود که کتاب‌های «روان‌شناسی رشد»، «روان‌شناسی یادگیری» و «اصول ادبیات کودکان» را در ایران تالیف کرد که با استقبال گسترده مواجه شد.

وی همچنین سابقه مدیریت گروه روان‌شناسی تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی و تدریس در دانشگاه‌های تهران را در کارنامه علمی خود دارد و بیش از 40 کتاب با موضوعات روان‌شناسی رشد، روان‌شناسی یادگیری، اصول ادبیات کودکان و فلسفه آموزش و پرورش به چاپ رسانده است.

دکتر علی اکبر شعاری‌نژاد، استاد ممتاز دانشگاه تربیت معلم، استاد و پژوهشگر نمونه دانشگاه علامه طباطبایی و عضو شاخص هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه شهید بهشتی بود.

نقش فعالیت‌های فوق برنامه در تربیت نوجوانان، روان‌شناسی رشد، ادبیات کودکان، نگاه نو به روان شناسی انسان سالم، روان‌شناسی تربیت و تدریس، فلسفه جدید تربیت و یا فلسفه جدید در آموزش - پرورش، فرهنگ توصیفی علوم رفتاری/ شناختی، روان شناسی رشد، فلسفه آموزش و پرورش، روان‌شناسی فرهنگ و تربیت، واقعیت‌های روان‌شناختی تربیت و فرهنگ، نظریه‌های رشد در روان‌شناسی رشد و تکامل انسان از آثار این استاد است.

محقق برجسته و مؤلف کوشا دکتر علی اکبر شعاری‌نژاد که از بیماری کلیه رنج می‌برد، جمعه گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار دوست شتافت.

مراسم ترحیم استاد شعاری نژاد سه شنبه 13 اسفند از ساعت 19 تا 20:30 در مسجد نور واقع در خیابان فاطمی، میدان جهاد، خیابان طباطبایی برگزار می شود.

سایت روانشناسان در گذشت این استاد بزرگ را به خانواده و جامعه دانشگاهی و روانشناسی کشور تسلیت می‌گوید.

دومین «کنگره ملی روانشناسی اجتماعی» برگزار می‌شود
روانشناسي ايران
دومین «کنگره ملی روانشناسی اجتماعی ایران» با تاکید بر «سلامت اجتماعی» و ارایه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی ایران و جهان در حوزه‌های مرتبط در دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود.
موج چهارم ایدز در راه است
خبر
رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از وجود 27 هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور خبر داد و گفت: از این تعداد حدود 10 درصد بانوان هستند، در حوزه زنان آسیب پذیر هستیم بنحوی که سهم زنان در ابتلا به ایدز به دلیل رفتارهای پرخطر با سرعتی قابل توجه رو به افزایش است.

تبلیغات
اشتراک پیامکی
برای دریافت پیامک شماره خود را ثبت کنید

نـام: همراه:

به این شماره برای ما پیامک بفرستید : 10009092301434
ورود

خوش آمديد
كاربران اطلاعات بيشتري ملاحظه خواهند كرد

عضويت


ورود به سايت
نام کاربری

گذرواژه


آمارها
معرفی مراکز مشاوره
:: مراكز مشاوره سراسر کشور

:: تقاضاي معرفي مركز مشاوره

کاربران آنلاین
مهمانان آنلاین: 1

اعضای آنلاین: 0

کل اعضا: 1,909
جدیدترین عضو: mahdieh azadi
جستجوگر گوگل با روانشناسان

Google


در كل اينترنت
در اين سايت